04
فوریه

قالیشویی در دولت

یکی از خیابان‌های بزرگ شهر تهران، خیابان دولت است که امروزه با نام خیابان‌های شهید کلاهدوز شناخته می‌شود. این خیابان در محدوده شمال و شمال شرقی تهران قرار داشته و به طور کلی‌تر در محله قلهک قرار دارد. این خیابان، از خیابان‌های بزرگ و پرتردد شهر تهران به شمار می‌آید. این خیابان از شرق در محدوده چهار راه پاسداران آغاز شده و از خیابان‌ها و مناطقی همانند چهار راه قنات، دیباجی و بلوار کاوه عبور کرده و در نهایت در یکی از نقاط غربی ایران یعنی خیابان شریعتی به انتها می‌رسد.

قالیشویی قالی ماندگار، آماده ارائه برترین خدمات به ساکنان دولت است

این عامل باعث شده تا دولت به یکی از خیابان‌های پر ازدحام و پرتردد تبدیل شود تا علاوه بر افراد رهگذر، دارای ساکنان بسیاری در قالب مسکونی، تجاری و یا اداری می‌باشند. وجود سکونت در قالب‌های مذکور باعث شده تا حجم ساکن در این منطقه به توده انبوهی تبدیل شده و نیازهای متفاوتی به وجود آید. رفع این نیازها از الزاماتی است که گاه توسط نهادهای حکومتی و گاه توسط افراد این نیازها در قالب حرفه‌ها و شغل‌های گوناگون برطرف و در نهایت تأمین می‌شود.

بی‌شک یکی از نیازهای ساکنین این منطقه از نوع بهداشتی است که در قالب محیط پیرامون و فردی می‌باشد و هر یک به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود. یکی از نیازهای بهداشتی محیط پیرامون افراد، شستشوی فرش‌ها و قالی افراد است. از آنجایی که فرش و قالی از هر نوع و در هر ابعاد بر روی زمین پهن می‌شود به شدت مستعد آلودگی بوده و در برابر تردد پی در پی افراد بر روی آن فوراً آلوده می‌شود.

از این‌رو نیاز است تا فرش‌ها پس از مدتی دچار شستشو قرار گیرد. اما نکته حائز همیت در شستشو آن است که فرش باید طوری مورد شستشو قرار گیرد تا پرز و سایر الیاف فرش سیب ندیده و یا کاهش ارتفاع پرز بسیار جزیی باشد.

از این‌رو الزامی است که قالی به متخصص این کار سپرده شود. یکی از مجموعه‌های متخصص و مجرب در زمینه شستشوی قالی، قالیشویی قالی ماندگار است. این قالیشویی با استفاده از کادری متخصص قادر به شستشوی قالی شما با بالاترین کیفیت می‌باشد. کیفیتی که همانند آن را تاکنون مشاهده نکرده‌اید.