04
فوریه

قالیشویی در پاسداران

بی‌شک شمال تهران یکی از مناطق وسیع این استان است که مناطق، سراها، محله‌ها و خیابان‌های متعددی را در خود جای داده است. یکی از خیابان‌های شمال تهران، پاسداران است. یکی از مناطق تجاری، اداری و همچنین مسکونی تهران است که عمده ساکنان آن از نظر اقتصادی در وضعیت مطلوب و دهک نخست جامعه جای دارند. پاسداران در براساس تقسیمات شهرداری تهران در منطقه یک پایتخت قرار گرفته و مرز میان منطقه سه و چهار به شمار می‌آید.

خیابان پاسداران از تقاطع مابین بزرگراه همت و خیابان شریعتی که به سه راه ضرابخانه شناخته می‌شود، شروع شده و از سه راه اختیاریه خیابان دولت، میدان نوبنیاد، سه راه اقدسیه و فرمانیه عبور کرده و در نهایت در میدان نوبنیاد به انتها می‌رسید؛ لذا می‌توان خیابان پاسداران را از خیابان‌ها طویل پایتخت به شمار آورد.

محله‌هایی که در پاسداران قرار دارد به طور کلی عبارتند از پاسداران، فرمانیه، اقدسیه، گلستان، احتشامیه، صاحبقرانیه، دروس و هروی می‌باشد. از آن جا که ساکنان این منطقه را عموماً قشر مرفه اقتصادی تشکیل می‌دهند، وجود اشیای نسبتاً گران تا گراقیمت در منازلشان امری بدیهی است.

از جمله این اشیای گرانقیمت کفپوشی همانند فرش دستباف، فرش ابریشمی، گبه و یا گلیم است. وجود اقلام مذکور به دلیل قرارگیری در سطح و زمین از یک سو و تردد افراد بر روی آن از سوی دیگر باعث می‌شود تا این کفپوش به سرعت آلوده شده و پس از مدت کوتاهی جلای اولیه خود را از دست دهد. بدین دلیل فرش‌ها و انواع کفپوش‌ها پس از مدتی باید شستشو داده شوند. اما شستشوی فرش کار بسیار حساسی است، زیرا که به طور طبیعی بخشی از آن در فرآیند شستشو دچار پوسیدگی شده و شستشوی زیاد باعث از بین رفتن قالی می‌شود.

قالیشویی قالی ماندگار، برترین و بهترین قالیشویی در پاسداران است

بدین دلیل فرش باید به متخصصان شستشو سپرده شود تا با کم‌ترین میزان شستشو، بیش‌ترین راندمان و بازده حاصل شود. قالیشویی قالی ماندگار، یکی از برترین مجموعه‎‌های قالیشویی در تهران است که با برخورداری از ده‌ها شعبه، قادر به ارائه برترین و بهترین خدمات به ساکنان تمام نقاط پایتخت از جمله پاسداران می‌باشد. خدمات برتری همانند طلاشور، اعلا شور و براق شور بخشی از خدمات ما برای افزایش جذابیت فرش‌های گرانقیمت می‌باشد.