04
فوریه

قالیشویی ممتاز

فرش چه از نوع ماشینی، دستباف، گلیم، گبه، وینچ و امثال آن در حال حاضر در تمامی منازل مسکونی، تجاری و یا اداری به دو صورت دیواری و یا کفپوش مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد. وجود این کفپوش چه به صورت دیواری و چه به صورت کفپوش پس از مدتی به سبب عواملی همانند گرد و خاک، غبار موجود در محیط، لکه‌های ناشی از مواد غذایی و رنگی، تردد و یا دست کشیدن بر آن، دچار آلودگی‌های گوناگون می‌شود.

تجمع هر یک از عوامل مذکور باعث تغییر جلوه ظاهری فرش شده و کدر شدن و یا ظاهری شدن هر گونه لکه و کثافت بر روی کفپوش‌ها و یا دیوار آویزها، از جذابیت و جلوه‌های ویژه آن می‌کاهد. لذا باید فرش‌های ماشینی، دستباف، گلیم، گبه، وینچ و … پس از گذشت مدت زمانی از مصرف مورد شستشو قرار گیرد. با شستشوی هر یک از کفپوش‌های مذکور، کثافاط و لکه‌های گوناگون برطرف شده و ظاهری مجدد یافته و نظر مخاطبان و بینندگان را به خود جلب می‌کند.

اما نکته‌ای که در شستشوی فرش دستباف، ماشینی و هر گونه دیگر باید مورد توجه قرار داد آن است که این کفپوش‌های نساجی در فرآیند شستشو دچار فرسایش سطحی شده و شستشوی آن به طور مداوم و پی در پی باعث فرسایش قالی می‌شود. بدین دلیل فرش را نباید به طور مکرر، بلکه به صورت دوره‌ای باید شستشو قرار گیرد تا این فرسایش به صورت حداقل برسد.

بی‌شک قالیشویی قالی ماندگار، قالیشویی ممتاز است

از سویی دیگر نحوه شستشو و مواد شوینده کاربردی در میزان این فرسایش نقش حائز اهمیت و تعیین کننده‌ای برعهده داشته است. لذا باید بهترین و ممتازترین قالیشویی را انتخاب کرد که در عین حال بهترین خدمات را به همراه بالاترین کیفیت در شستشو و مواد شوینده ارائه دهد. قالیشویی قالی ماندگار، قالیشویی ممتاز در سطح تهران است. منظور از قالیشویی ممتاز پیرامون مجموعه قالیشویی ماندگار آن است که این مجموعه با استفاده از نوین‌ترین تجهیزات، برترین، با کیفیت‌ترین مواد شوینده و استفاده از مجرب‌ترین کادر قالیشویی قادر به ارائه برترین خدماتی است که منجر به رفع تمام آلودگی‌ها شده و  در عین حال کم‌ترین میزان آسیب به فرش‌ها وارد شود.