06
مارس

قالیشویی در تجریش

یکی از مناطق موجود در شهر تهران، تجریش است. تجریش نام یکی از محله‌های تهران است که قدمتی دیرینه داشته و از دوران سلطنت خاندان قاجار، مورد توجه پادشاهان این دودمان بوده است.  در حال حاضر میدان تجریش را می‌توان نقطه ابتدایی و یا انتهایی خیابان ولیعصر (بزرگ‌ترین خیابان تهران) به شمار آورد. بدین دلیل یکی از نقاط مهم تهران به شمار می‌آید که در اطراف و پیرامون آن مراکز مهمی همانند بازار تجریش، تکیه بزرگ تجریش و امام‌زاده صالح در آن قرار گرفته است.

اما افزون بر مراکز مذکور، سازمان‌هایی همانند اداره پست تجریش، اداره برق، بیمارستان شهدا، مرکز خرید قائم، مرکز خرید بعثت، ارگ تجاری تجریش، مرکز خرید تندیس و مرکز خرید میری، تکیه بالا و مسجد همت از دیگر مراکر مهم در این منطقه به شمار می‌آید. خیابان‌های تجریش عبارت از خیابان‌های بوعلی، صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت است که از زمان شکل‌گیری تجریش وجود داشته و همچنان مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

وجود مراکز مذکور باعث می‌شود تا اشخاص گوناگونی به سکونت در این منطقه اشتیاق داشته و آن را به مرکزی برای سکونت مسکونی، تجاری و اداری تبدیل کنند. بدین سبب افراد متعددی با رفع نیاز ساکنان منطقه اقدام به راه اندازی و تأسیس شغل و حرفه‌های گوناگونی کرده‌اند یکی از این مشاغل شستشوی فرش و یا همان قالیشویی است که می‌توان نیاز مبرم جامعه به شمار آورد.

بزرگ‌ترین قالیشویی در تجریش، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است

زیرا که در قالب نیازهای بهداشتی جای داشته و افزون بر حفظ سلامت به افزایش زیبایی قالی کمک شگرفی می‌کند. در میان این مجموعه‌ها، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی است که به حق نیازهای ساکنان این منطقه را تاکنون پاسخ گفته و از این پس با توسعه فعالیت‌های در مقایسه با گذشته، مفتخر به راه‌اندازی سایت اختصاصی در جهت تسهیل فرآیند سفارش شما مشتری عزیز می‌باشد.

مجموعه قالیشویی قالی ماندگار با همکاری، کادری مجرب قادر است تمام کفپوش‌ها و منسوجات سنتی ایران را با بهترین کیفیت مورد شستشو قرار داده