06
مارس

قالیشویی در تهرانپارس

یکی از مناطق پرترد و به نوعی پر ازدحام شهر تهران، تهرانپارس است. تهرانپارس محله و شبه کوی بزرگی در تهران است که بنابر تقسیمات شهردار تهران در میان منطقه 4 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. این منطقه از شرق به بلوار شاهد، که در گذشته به نام بلوار پروین شهرت دارد، از غرب به بزرگراه شهید باقری، از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین و از جنوب به خیابان دماوند منتهی می‌شود.

بهترین قالیشویی در تهرانپارس، قالیشویی قالی ماندگار است

از مزایای متعددی برخوردار است

همچنین نیاز به توضیح است که تهرانپارس از غرب با محلات، دردشت و نارمک، از شرق با گلشن و جوادیه، از شمال با مجیدآباد و کوهسار، از جنوب با آشتیانی همسایه و همجوار است. تهرانپارس به سبب وسعت جغرافیایی خود به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود. همسایه بخش شرقی خاک سفید، محله گلشن و جوادیه است. همچنین نیاز به توضیح است که تهرانپارس شرقی از شرق به خیابان‌های شهید سلطانی، شهید شفیعی مکرم، بلوار شاهد، خیابان طالقانی، بزرگراه شهید زین‌الدین منتهی می‌شود.

همچنین تهرانپارس غربی که منطقه مرفه‌تر و لوکسی در مقایسه با شرق به شمار می‌آید، به بزرگراه‌هایی همانند رسالت، شهید زین‌الدین و شهید باقری ختم می‌شود. تهرانپارس شرقی خود دارای مناطقی همانند شهرک امید، شهرک پارس و شهرک فرهنگیان است. وجود وسعت این منطقه باعث می‌شود تا بسیاری از افراد در قالب مسکونی، اداری و تجاری در این منطقه ساکن بوده و هر یک دارای نیازهای متفاوت و گوناگونی می‌باشند. یکی از این نیازها که در قالب بهداشتی جای دارد، شستشوی فرش است.

از آنجایی که فرش بر روی زمین قرار دارد، مستعد جذب انواع آلودگی می‌باشد و این عامل باعث به خطر انداختن  سلامتی و همچنین کاهش زیبایی و جلای ظاهری فرش می‌شود. بدین جهت فرش را باید به یک کارگاه قالیشویی سپرد. مجموعه قالیشویی قالی ماندگار یکی از برترین و بی‌شک بهترین مجموعه شستشوی انواع فرش در تهرانپارس است. این مجموعه با به کارگیری برترین اساتید در شستشوی فرش، با کیفیت‌ترین مواد کاربردی در شستشو و آخرین تجهیزات نه تنها یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در تهرانپارس، بلکه در تهران است.