06
مارس

قالیشویی در رسالت

تهران، نخستین کلانشهر و پایتخت است که به سبب وسعت و گسرته جغرافیایی به خیابان‌ها، سراها و محله‌های گوناگون و متعدد قابل تقسیم است. منطقه رسالت بنابر تقسیمات شهرداری تهران، در منطقه هشت قرار دارد و یکی از مناطق پرازدحام شرق تهران به شمار می‌آید. این منطقه از شرق به خیابان استاد حسن بنا، از غرب به خیابان سبلان جنوبی، شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به خیابان شهرداری و خیابان دماوند، منتهی می‌شود.

این منطقه که یکی از قدیمی‌ترین و دیرینه‌ترین نقاط شهر تهران به شمار می‌آید. وسعت و گستردگی جغرافیایی این منطقه از یک سو، پیشینه دیرینه آن از یک سوی دیگر باعث می‌شود تا بر جمعیت این منطقه افزوده شده و به کثرت مورد توجه بسیاری از افراد جهت سکونت مسکونی، اداری و تجاری قرار گرفته است. ساکنان خیابان و منطقه رسالت تحت هر شرایطی از نیازهای متعدد و گوناگونی برخوردار می‌باشد که یکی از این نیازها، شستشوی فرش و مبل می‌باشد. از انجایی که امروزه در خانه بسیاری از افراد، فرش از انواع و اقسام گوناگونی وجود دارد، شستشوی آن یک ضرورت و نیاز به شمار می‌آید.

بدین جهت افراد باید فرش‌های خود را از نوع دستبافت، ماشینی، گلیم، گبه، پج وی و هر گونه دیگر برای تنظیف و رفع لکه‌ها مورد شستشو قرار داده و ظاهر آن را به حالت اولیه آن بازگردانند. یکی از قالیشویی‌های موجود در رسالت مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است. این مجموعه به سبب استفاده از اساتید متخصص و مجرب، بی‌شک یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های قالیشویی در تهران است. متخصصان مجموعه قالیشویی قالی ماندگار قادر است فرش را بررسی کرده و سپس با توجه به مواد اولیه کاربردی در فرش، نسخه‌ای برای شستشوی فرش صادر کرده و براساس آن فرش را مورد شستشو قرار می‌دهند.

قالیشویی در رسالت، یکی از برجسته‌ترین شعب قالی ماندگار

از مزایای دیگر مجموعه قالیشویی قالی ماندگار، بکارگیری آخرین و پیشرفته‌ترین تجهیزات است که باعث می‌شود شستشو با بالاترین کیفیت و بیش‌ترین راندمان انجام گیرد. لذا به شما صاحبان فرش پیشنهاد می‌شود فرش خود را به مجموعه قالی ماندگار ببرید و از اعتماد خود به این مجموعه لذت ببرید.