06
مارس

قالیشویی در پاسداران

تهران، نخستین کلانشهر و بزرگ‌ترین شهر ایران به شمار می‌آید. این شهر افزون بر وسعت جغرافیایی دارای حجم وسیعی از سکونت است. بدین دلیل در اکثر نقاط تهران، زندگی جاری و ساری بوده و موج عظیمی از مردمان در آن نقطه سکونت دارند. یکی از این مناطق پاسداران است که در اصل خیابانی بوده و یکی از بزرگ‌ترین و طویل‌ترین خیابان‌های شمال شرقی تهران به شمار می‌آید.

مجموعه قالیشویی قالی ماندگار، برترین قالیشویی در پاسداران است.

این خیابان که جهتی از شمال به جنوب دارد، از جنوب به بزرگراه همت، خیابان شریعتی و سه راه ضرابخانه می‌رسد و از سه راه اختیاریه، چهار راه پاسداران گذر کرده و از چهار راه فرمانیه، سه راه اقدسیه عبور کرده و در میدان نیاوران به انتها می‌رسد.

خیابان پاسداران دارای مناطق گوناگون و متعددی است که از این جمله می‌توان به ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، حصار بوعلی اقدسیه، دروس، صاحبقرانیه و چهار راه قنات می‌باشد. بنابر آمار موجود پاسداران یکی از مناطق مرفه نشین  تهران است. بدین دلیل بسیاری از ساکنان این منطقه دارای فرش دستبافت، فرش‌های ماشینی نفیس و انواع دیگر از کفپوش‌های ماشینی و دستباف می‌باشند که هر یک دارای کیفیت متنوعی می‌باشد. اما نفاست دستبافته‌ها و یا ماشین بافته‌ها سبب می‌شود تا از حساسیت‌های بسیاری برخوردار بوده و شستشوی آن‌ها نیازمند دقت و ظرافت باشد.

شستشوی این قبیل از فرش‌ها امری دشوار بوده و نیازمند دقت و تجربه بسیاری در این امر می‌باشد و به عبارتی شستشوی چنین فرش‌های کار هر شخص و هر مجموعه قالیشویی نمی‌باشد. مجموعه قالیشویی قالی ماندگار با برخورداری بیش از دو دهه تجربه، ید بیضایی در شستشوی فرش داشته و قادر است تمامی فرش‌های ظریف و نفیس دستباف و ماشینی را از هر جنس مورد شستشو قرار داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌ها را به صاحبان آن بازگرداند. برای ثبت سفارش خود، شما مشتری عزیز می‌توانید به سایت اختصاصی قالی ماندگار مراجعه کرده و سفارش خود را در کوتاه‌ترین زمان به ثبت برسانید.