06
مارس

مبل شویی

حفظ نظافت و بهداشت، امری ذاتی و فطری است. بدین دلیل آدمی همیشه طی دوران متفاوت از ازل تا ابد در پی نظافت محیط پیرامون خود بوده و خواهد بود. زیرا با حفظ نظافت و بهداشت، افزون بر زیبایی محیط پیرامون، سلامت فردی و گروهی حفظ شده و بر سلامت فردی کمک می‌کند. امروزه با رواج فرهنگ مدرنیسم و به نوعی آپارتمان نشینی که برابر کاهش وسعت بناها و فضای منازل مسکونی می‌باشد، استفاده از لوازم و اشیای زینتی کم جا و همچنین تشریفاتی افزایش یافته است.

مبل شویی، یکی از هزاران خدمات مجموعه قالی ماندگار

از جمله وسایل و اشیایی که امروزه در تمامی خانه‌ها قابل یافت و مشاهده است، مبل می‌باشد. مبل به طور کلی به دو گروه سلطنتی و مدرن قابل تقسیم است. اما در هر صورت از آنجایی که نشست و برخواست بر روی مبل‌ها بنا بر میزان تردد، بسیار است، مستعد آلودگی بوده و انواع کثیفی همانند لکه‌ها را به خود جذب می‌کند. از این‌رو نیاز است تا صاحبان مبل، مبلمان خود را چه سلطنتی و چه مدرن به صورت دوره‌ای مورد شستشو قرار دهند تا علاوه بر حفظ بهداشت محیط پیرامون زمینه افزایش جذابیت ظاهری قالی را فراهم نماید.

برای شستشوی مبلمان خانگی، به شیوه‌ها و طرق گوناگون می‌توان عمل کرد. یکی از این طرق استفاده از شامپوهای مخصوص مبلمان و فرش بوده که در نتیجه شستشوی به صورت فردی و در خانه افراد انجام می‌شود. اما این روش افزون بر مزایایی همانند مقرون به صرفه بودن و کم‌بها بودن از معایبی برخوردار است. عمده‌ترین معایب آن است که در این صورت راندمان شستشو کاهش یافته و در نتیجه میزان تمیز شوندگی با میزان کم‌تری اتفاق می‌افتد.

بنابراین بهتر است برای مبل شویی به مجموعه‌های حرفه‌ای در این عرصه مراجعه کرد. مجموعه قالی ماندگار، با در دسترس داشتن بهترین امکانات و آخرین تجهیزات قادر است مبل شما را در محل خودت شستشو دهد تا از ظاهر زیبای مبل خود لذت ببرید.