10
آوریل

براق شویی فرش

شستشوی فرش انواع و اقسام گوناگون و متفاوتی دارد. هر یک از این شیوه‌های شستشوی فرش باعث می‌شود تا تغییری در ظاهر فرش ایجاد شده و در نتیجه ظاهر فرش به آنچه مشتری مد نظر دارد تغییر یابد. به طور کلی شستشوی فرش به طلاشور، کهنه شور، براق شور، سفید شور و اعلاشور قابل تقسیم است. هر یک از شیوه‌های مذکور بنابر روش و مواد شوینده تغییرات ویژه‌ای در جلوه ظاهری می‌یابد که مورد پسند صاحب و یا مشتریان فرش واقع شده و در نتیجه فرش اقبال در بازارهای داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

براق شوری فرش یکی از خدمات مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است.

از این‌رو می‌توان اذعان داشت شستشوی فرش دارای ابعاد تجاری و اقتصادی بوده که در جهت تأمین سلایق مشتریان انجام می‌شود. یکی از انواع شستشوی فرش از نوع دستباف و در مواردی ماشینی، براق شور می‌باشد. در براق شویی که بدان براق شوری نیز گفته می‌‌شود، از مواد شیمیایی گوناگونی بهره گرفته می‌شود تا در نهایت بتوانند جلوه و جلای ظاهری ویژه‌ای به فرش ببخشند.

این نوع شستشو عمدتاً مصرف داخلی داشته و خانه‌داران و یا تجاری که قصد فروش فرش خود در بازارهای داخلی را داشته باشند، سفارش استفاده از این نوع فرش را به ثبت می‌رسانند. انجام عملیات براق شوری یا براق شویی، بنابر شرایط و هدف مشتری غلظت مواد شوینده و همچنین شیوه شستشو متغیر خواهد بود.

برترین مواد شوینده، آخرین تکنولوژی‌های روز بخشی از مزایای قالیشویی قالی ماندگار است.

یکی از خدمات قالیشویی قالی ماندگار براق شوری فرش‌های شما مشتریان عزیزی است که درخواست براقی شوری فرش داشته و از طریق سایت این مجموعه سفارش خود را به صورت آنلاین به ثبت می‌رسانید. در مجموعه قالیشویی قالی ماندگار، براق شوری با بهترین و با کیفیت‌ترین مواد شوینده انجام می‌گیرد تا در نهایت شستشو با بالاترین کیفیت و همچنین پایین‌ترین تغییرات فیزیکی در فرش انجام شود. این مجموعه تخصصی‌ترین قالیشویی در تهران است که قادر به براق شوری انواع فرش می‌باشد. زیرا که در این مجموعه برترین مواد شوینده در کنار تجهیزات به روز قرار گرفته و در کنار مجرب‌‍ترین اساتید قالیشویی قرار گرفته تا براق شوری فرش‌های شما را به بهترین نحو انجام دهند.