10
آوریل

قالیشویی در زعفرانیه

یکی از محله‌های بزرگ تهران که در شمال پایتخت قرار دارد و براساس تقسیمات شهری در حوزه شمیرانات به شمار می‌آید، زعفرانیه است. این منطقه که بنابر تقسیمات شهرداری پایتخت ایران، در منطقه 1 قرار دارد و جمعیت آن براساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن در حدود بیست و پنج هزار نفر است. در این منطقه کاخ سعدآباد، فرمانداری شمیرانات، سفارت آفریقای جنوبی، سفارت برزیل و منطقه تفریحی توچال در این منطقه قرار دارد. بدین دلیل در این منطقه رفت و آمد بسیاری حاکم است.

برای تماس با برترین قالیشویی در زعفرانیه به سایت ghalimandegar.com مراجعه کنید

زعفرانیه از جنوب به محمودیه و خیابان ولیعصر، از شمال به ارتفاعات توچال، از غرب به ولنجک و رودخانه ولنجک و از شرق به تجریش محدود می‌شود. بافت مسکونی این منطقه باعث شده تا بسیاری از ساکنان این منطقه از نیازهای متعدد و گوناگونی برخوردار باشند. لذا رفع این نیازها باعث شده تا هر افراد و فعالین اقتصادی گوناگونی برای رفع نیاز ساکنین این منطقه اقدام به تأسیس مجموعه‌‎های خدماتی کنند.

یکی از مجموعه‌های خدماتی که در زعفران فعال بوده و در جهت رفع نیازهای بهداشتی فعالیت دارد، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است. این مجموعه که مجهزترین قالیشویی در زعفرانیه بوده، تخصصی‌ترین قالیشویی در زعفرانیه و سطح تهران به شمار می‌اید که کادر اجرایی آن تجربه‌ای چندین دهه در شستشوی انواع فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه، انواع پچ ورک و حتی انواع دستبافته‌های سنتی ایران دارند.

قالی ماندگار ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی قالی است.

در صورتی که کیفیت برایتان حائز اهمیت است با تخصصی‌ترین قالیشویی در زعفرانیه تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت اختصاصی این مجموعه به آدرس ghalimandegar.com مراجعه کنید تا سفارش خود را به آسان‌ترین شیوه به ثبت رسانده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفیران ما را نزد خود مشاهده کنید. این مجموعه با برخورداری از کادر مجرب قادر است هر گونه دستبافته سنتی، فرش ماشینی و یا فرش دستباف شما را با هر کیفیت و هر جنس قادر است به صورت تخصصی مورد شستشو قرار دهد تا با بالاترین راندمان مورد شستشو قرار گرفته و رفع آلودگی ظاهری شود.