10
آوریل

قالیشویی در قلهک

تهران، سراسر دارای مناطق، محله‌ها و سراهای متعددی در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران است. یکی از مناطق که در شرق تهران واقع شده، قلهک است. این منطقه، در زمره مناطق قدیمی و تاریخی تهران به شمار می‌آید که در ابتدا با عنوان کوچه سجاد شناخته می‌شده است. قلهک در دوران سلطنت خاندان قاجار و مشخصا محمد شاه قاجار به انگلیس و روسیه واگذار شد.

برای تماس با بهترین قالیشویی در قلهک به سایت ghalimandegar.com مراجعه کنید

 اما در دوران بعدی از کشورهای مذکور پس گرفته شد و برای سکونت تهرانیان به ساکنان تهران واگذار شد. قلهک، هم‌اکنون، منطقه‌ای در شرق تهران است که بنابر تقسیمات شهرداری تهران در منطقه 3 قرار گرفته و در دسترس عموم تهرانیان واقع شده است. این منطقه از غرب به دروس و پاسداران، از شمال به سفارت انگلیس و از شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این منطقه غالباً دارای بافت مسکونی بوده که به همراه آن بافت تجاری و اداری نیز فعالیت داشته و در جهت ارائه خدمات و رفع نیازهای ساکنین این منطقه اقدامات و فعالیت‌های گوناگونی انجام می‌دهند.

بهترین قالیشویی در قلهک، مجموعه قالی ماندگار با به کارگیری به روزترین تکنولوژی‌ها و مجرب‌ترین افراد است.

یکی از مجموعه‌های قدرتمند، تخصصی و به مجهز، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است. این مجموعه با مدیریت زبده و خبره، یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در قلهک است که ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی قالی اعم از طلاشور، براق شور، سفید شور، اعلا شور، کهنه شور و انواع لکه بری فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه و پچ ورک می‌باشد.

این مجموعه به سبب در اختیار داشتن آخرین و به روزترین تکنولوژی‌های کاربردی در شستشوی قالی و استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد شوینده یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در قلهک است که آماده ارائه خدمات برتر به ساکنین این منطقه می‌باشد. برای تماس با بهترین قالیشویی در قلهک به سایت ghalimandegar.com مراجعه کرده و با ثبت اطلاعات و سفارش خود، از سفارش رایگان ما بهره‌‍مند شوید. پس از ثبت سفارش، سفیران قالی ماندگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نزد شما مراجعه خواهند کرد.