10
آوریل

قالیشویی در مجیدیه

مجیدیه یکی از محله‌های اصیل و قدیمی در پایتخت ایران، یعنی تهران، است که پس از انقلاب اسلامی به نام استاد حسن بنا تغییر نام یافت. این منطقه هم اکنون در میان بزرگراه رسالت قرار گرفته و توسط این بزرگراه به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم می‌شود. اما هر دو منطقه از جنوب به مسیل باختر، از شمال به بزرگراه شهید همت، از غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی، از شرق به خیابان کرمان به انتها می‌رسد.

قالیشویی قالی ماندگار، مجهزترین قالیشویی در مجیدیه است

این خیابان دارای بافت مسکونی است. از این‌رو مجموعه قالیشویی قالی ماندگار اقدام به تأسیس شعبه‌ای در محله مجیدیه کرده است. این شعبه آماده ارائه خدمات شستشوی انواع کفپوش نساجی اعم از فرش ماشینی (پلی استر، اکریلیک و …)، فرش دستبافت (پشمی، تمام ابریشم و پشم و پنبه)، گلیم و گبه به ساکنان منطقه مجیدیه و یا همان استاد حسن بنا می‌باشد. کارگاه قالیشویی قالی ماندگار یکی از مجهزترین و تخصصی‌ترین مجموعه‌ای است که در مجیدیه تأسیس شده و در حال فعالیت می‌باشد.

این مجموعه به سبب استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و به روزترین تجهیزات موجود در عرصه شستشوی قالی، یکی از برترین قالیشویی‌های این منطقه است که مجهز بوده و قادر است فرش شما را با به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا مورد شستشو قرار دهد. این عامل باعث می‌شود تا شستشوی فرش با بالاترین کیفیت و بیش‌ترین راندمان انجام گیرد.

جلا و ظاهر بی‌نظیر قالی خود را از مجموعه قالی ماندگار بخواهید.

از سوی دیگر استفاده از مواد با کیفیت و درجه اول شوینده باعث می‌شود تا شستشوی فرش‌های شما توسط مجموعه قالی ماندگار با بالاترین کیفیت انجام شود که در نتیجه آن کیفیت شستشو به حداکثر رسیده و در نتیجه آن قالی شما ظاهری متفاوت پیدا می‌کند که حتی در نخستین استفاده چنین جلا و جذابیت نداشته است. بدین دلیل باید گفت، اگر میخواهید قالی خود را با وجهه‌ای شفاف و جلایی ویژه مشاهده کنید فرش خود را به ما در مجموعه قالیشویی قالی ماندگار بسپارید تا قالی خود را با شکلی متفاوت و بی همانند مشاهده کنید.