18
مه

قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه، یکی از شعبات قالی ماندگار است.تهران، نخستین کلانشهر ایران به شمار می‌آید که از نظر جغرافیایی و همچنین تراکم جمعیت دارای بیش‌ترین وسعت و ساکن می‌باشد. وسعت جغرافیایی این شهر باعث شده تا تهران به چهار دسته کلی شرق، غرب، جنوب و شمال تقسیم شده و در هر یک از جهات مذکور، مناطق، سراها، محله‌ها، کوچه‌ها و خیابان‌های متعددی وجود داشته باشد. یکی از مناطقی که در شمال تهران قرار داد، احتشامیه است. احتشامیه یکی از مناطق تهران است که از قدمتی دیرینه برخوردار است. سابقه قدمت رونق این منطقه به دوران قاجار بازمی‌گردد.

قالیشویی قالی ماندگار، بهترین قالیشویی در احتشامیه

از آنجایی که تهران دارای تراکم بالای جمعیتی است، قطعا در این منطقه، همانند بسیاری از محله‌ها و مناطق تعداد کثیری از جمعیت ساکن است. کثرت جمعیت در احتشامیه باعث شده تا بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی اقدام به رفع نیازهای ساکنان این منطقه کرده و در عین حال به نوعی کسب و کاری را برای خود فراهم کنند. یکی از مجوعه‌های بزرگ در احتشامیه که با هدف ارائه بهترین خدمات، مطلوب‌ترین کیفیت و در عین حال نازل‌ترین هزینه‌ها راه‌اندازی شده است، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است.

این مجموعه در راستای این هدف اقدامات گوناگونی انجام داده و در راستای هر اقدام مشتری و سفارش دهنده را سرلوحه قرار داده تا مشتری بتواند بهترین تجربه را از سفارش به مجموعه قالی ماندگار کسب کند. در این راستا برترین قالیشویی در احتشامیه، اقدام به راه اندازی تخصصی به آدرس ghalimandegar.com کرده است تا ساکنان این منطقه بدون نیاز به تماس و با استفاده از دسترس‌ترین راه ارتباطی ممکن (اینترنت) سفارش خود را به ثبت برسانند.

قالیشویی قالی ماندگار سال‌های مدیدی است که فعالیت کرده و برترین خدمات شستشو فرش را ارائه کرده است.

سفیران این مجموعه پس از دریافت سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزد شما مراجعه می‌کنند و قالی‌های شما را به مجموعه قالی ماندگار انتقال می‌دهند. در این مجموعه کارشناسان و متخصصان نخست قالی شما را بررسی کرده و با توجه به مواد اولیه کاربردی در فرش شما، نسخه برای شستشو تهیه می‌کنند. در نهایت پس از خشک شدن قالی، آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهند.