18
مه

قالیشویی در قیطریه

تهران به سبب وسعت و گستردگی جغرافیایی دارای تراکم جمعیتی بالایی است که هر یک در مناطق، محله‌ها، سراها، خیابان‌ها و حتی کوچه‌های گوناگون جای گرفته‌اند. در هر یک از سراها و محله‌های واقع در تهران، زندگی و به عبارت دیگر جنب و جوش جریان داشته و فعالیت انسان‌های ساکن در منطقه جاری و ساری است.

برای تماس با برترین قالیشویی در قیطریه، به سایت تخصصی قالیشویی قالی ماندگار مراجعه کنید.

یکی از این مناطق که فعالیت کثیری در آن فعلی، قیطریه است. قیطریه یکی از مناطق شمال تهران با مساحت تقریبی 1527116 کیلومتر مربع است. محدوده این منطقه از جنوب به جهانتاب، از غربی به خیابان شریعتی، از شمال به بلوار صبا و از شرق به پارک قیطریه محدود می‌شود. از مناطق برجسته این منطقه پارک و فرهنگسرای قیطریه است.

از آنجایی که این منطقه در شمال تهران واقع است و افراد بسیاری در این منطقه سکونت دارند، این منطقه را می‌توان در زمره مناطق مرفه‌نشین پایتخت یعنی تهران به شمار می‌آید. از این‌رو عمدتاً در منازل و خانه‌های این منطقه از فرش دستباف و یا فرش ماشینی وجود دارد که هر یک زیبایی و جلوه خاصی به منزل از نوع مسکونی، اداری و در مواردی تجاری می‌بخشند. از آنچایی که عمدتاً هر نوع قالی پس از مدتی کاربرد کثیف شده و می‌شود، نیازمند شستشو، رفع آلودگی‌ها و به نوعی پاک سازی دارد.

قالیشویی قالی ماندگار، برترین و بهترین مجموعه قالیشویی آنلاین

یکی از مجموعه‌های فعال که آماده ارائه خدمات به ساکنان قیطریه می‌باشد و به نوعی برترین، معتبرترین و بهترین قالیشویی در قیطریه، مجموعه قالی ماندگار است که با هدف ارائه برترین خدمات و در عین حال با کیفیت‌ترین خدمات اقدام به راه‌اندازی شعبه در این منطقه کرده است.

از آنجایی که شستشوی فرش دستباف و همچنین برخی از قالی‌های ماشینی گران‌بها، نیازمند تخصص و تجربه دارد، این مجموعه قادر است فرش‌های شما را به بهترین نحو انجام دهد تا کم‌ترین آسیبی به فرش‌ها وارد نشده و در عین حال ظاهری زیبا و جذاب پیدا کند. این مجموعه به سبب برخورداری از کادر مجرب و حرفه‌ای قادر است فرش شما را در کم‌ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش با بهترین کیفیت شستشو داده و خدمت شما مشتری عزیز تحویل دهد.