18
مه

قالیشویی در نیاوران

تهران، سراسر مملوء از مناطق، محله‌ها و خیابان‌های کثیری و بزرگی است که در هر یک فعالیت‌های بسیاری جریان دارد و در هر یک بافت مسکونی، اداری و تجاری وجود دارد. کثرت تراکم و توسعه جغرافیایی شهر تهران باعث شده تا هر یک از مناطق در چهار جهت اصلی شرقی، غربی، جنوبی و شمالی تهران قابل تقسیم‌بندی باشد. یکی از مناطق شمالی تهران، نیاوران است. نیاوران براساس تقسیمات شهرداری تهران در منطق 1 تهران واقع شده است و در حوزه شهرستان شمیرانات قرار دارد.

برترین قالیشویی موجود در نیاوران، قالیشویی قالی ماندگار

این منطقه از نظر جغرافیایی دارای محلات گوناگونی است که مشهورترین آن‌ها کاشانک، آجودانیه، جمشیدیه، جماران، منظریه، حصار بوعلی، گل سنگ، نخجوان و صاحب‌قرانیه می‌باشد. لذا می‌توان نیاوران را یکی از بزرگ‌ترین مناطق شمال تهران به شمار آورد که این عامل به عنوان محرکی باعث راه‌اندازی کسب و کارهای گوناگون در این منطقه شده است.

یکی از کسب و کارهای فعال در این منطقه که با استفاده از بهترین مواد شوینده و تجهیزات به روز اقدام به ارائه خدمات به ساکنان منطقه نیاوران کرده است، قالیشویی قالی ماندگار است. از آنجایی که هر طبیعی و امری بدیهی است که در تمامی خانه‌های مسکونی، اداری و در مواردی تجاری فرش از هر نوعی وجود دارد و شستشوی آن امری ضروری و الزامی است، وجود یک قالیشویی خبره و زبده امری ضروری است. قالیشویی قالی ماندگاری یکی از حرفه‌ای‌ترین قالیشویی‌های موجود در تهران، به خصوص منطقه نیاوران است.

برای تماس با برترین قالیشویی در نیاوران به سایت rofoogaran.com مراجعه کنید

دلیل حرفه‌ای بودن این مجموعه سابقه چندین دهه در این زمینه، بخش مدیریتی خبره و تخصصی و کادر مجربی است که فرش را به بهترین شیوه مورد شستشو قرار داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسانند. قالیشویی قالی ماندگار یکی از مجموعه‌هایی است که تنها نفع مشتری و سلیقه آنان را مد نظر قرار داده و با رعایت تمام اصول مشتری پسندی اقدام به شستشوی قالی می‌کند.