18
مه

قالیشویی در ونک

تهران دارای تعداد کثیری خیابان، محله و سرا است که درون هر یک بی‌شک کوچه‌های متعددی وجود داشته و درون هر یک تعداد کثیری از افراد در آن سکنی گزیده‌اند. یکی از این مناطق که به حق در زمره مهم‌ترین، شلوغ‌ترین و مراکز تجاری تهران به شمار می‌آید. اما این منطقه افزون بر بافت تجاری از بافت مسکونی و اداری نیز برخوردار است.

برترین قالیشویی در ونک، مجموعه قالیشویی قالی ماندگار است

بدین دلیل در این منطقه علاوه بر مغازه‌های تجاری دارای منازل مسکونی و همچنین اداری است. از دوران قدیم فرش از هر نوع و هر شکلی با هدف کاربرد تزیینی و زیباسازی کف خانه که در علم طراحی داخلی با عنوان بعد پنجم شناخته می‌شود، کاربرد بسیاری داشته است. اما فرش از نوع دستباف، ماشینی، گلیم و گبه پس از مدتی کاربرد دچار کثیفی شده و نیاز دارد تا مورد شستشو قرار گیرد. بدین دلیل مجموعه حرفه‌ای قالی ماندگار یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در تهران است که در ونک اقدام به تأسیس شعبه و ارائه خدمات به ساکنان این منطقه کرده است.

این مجموعه که تحت نظارت اتحادیه قالیشویی تهران و ایران فعالیت داشته و با سابقه‌ای طولانی در این زمینه قادر است فرش‌های شما ساکنان محترم نه تنها ونک بلکه تمام تهران را مورد شستشو قرار داده و بهترین خدمات را اعم از مشاوره در جهت انتخاب بهترین شیوه شستشوی قالی، شستشوی قالی و ترمیم نقاط معیوب برطرف کند. یکی از مزایای قالیشویی قالی ماندگار ارائه خدمات شستشوی فرش در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

برای اطلاع از چگونگی ثبت سفارش به سایت تخصصی ما مراجعه کنید.

اما افزون بر مزیت مذکور، قالیشویی قالی ماندگار از مزایای متعدد دیگری برخوردار است که یکی از آن‌ها استفاده از کادری حرفه‌ای و مجرب است که هر یک قادرند شستشوی فرش را با توجه به نوع فرش و مواد اولیه کاربردی در تولید فرش مورد استفاده قرار دهند. این کار باعث می‌شود تا بازده شستشو با حداکثر رسیده و در عین حال آسیب وارد شده به فرش به کم‌ترین میزان ممکن باشد.